LABComplEX-2012
25-27 вересня відбулася міжнародна виставка LABСomplEX-2012, яка проходила в рамках Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій». Виставка проходила у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
На стенді "АЛСІ-ХРОМ" були представлені хроматографи Agilent Technologies - газовий хроматограф Agilent 7890A, рідинний хроматограф Agilent 1200, компактний ІЧ-Фур'є спектрометр Cary 630, УФ-ВИД спектрофотометр Cary 60.
Ампліфікатор для ПЛР в режимі реального часу Мх300Р, прилади для електрохімічних вимірювань - рН-метр Agilent 3200р. Також були представлені витратні матеріали для обладнання.
"АЛСІ-ХРОМ" презентувала доповіді про нові прилади Agilent Technologies на конференціях, проведених в рамках виставки.
• "Нові прилади Agilent Technologies". IV Науково-практична конференція «Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній. Розвиток центрів колективного користування приладами в НАН України.
• "Критерії вибору аналітичного обладнання для контролю якості та безпеки харчової продукції та сировини". Конференція «Технічне регулювання в системі Мінагрополітики та продовольства України».

Дякуємо відвідувачам виставки, що приділили увагу стенду "АЛСІ-ХРОМ".


